Velomanai Team

Dviračių mėgėjų klubo ir varžybų komandos forumas
Dabar yra 2024-03-28 16:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pompa
StandartinėParašytas: 2015-09-27 16:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-03-10 10:27
Pranešimai: 401
Kokia pompa naudojate ir kokia kaina. Nes senukinė dėja net trijų mėnesių netarnavo. Tai dabar nauja reikia pirkti. Nenoriu vėl nugailėti pinigų, bet pačios brangiausios irgi prasmės nematau :) http://www.bikko.lt/pompa-pastatoma-sks-airworx-10-0/ dabar tokia nusižiūrėjas.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Pompa
StandartinėParašytas: 2015-09-27 22:06 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-10 10:47
Pranešimai: 1398
Miestas: Kaunas
Stilius: all round
Vardas, pavardė: Donatas
Pas mane tokia http://www.bikko.lt/pompa-pastatoma-sks ... ssor-12-0/

Manau, sks pompos neblogos. Aš jau beveik metus laiko naudoju. Tik vienas dalykas, sks naudoja kažkokį antgalio vožtuvą, tai jei kamera visiškai tuščia - pūčia pro šoną.

Su savąja esu 10-11 bar be problemų pūtęs :)

_________________
Rule #5 .


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Pompa
StandartinėParašytas: 2015-09-28 11:38 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-09 20:41
Pranešimai: 1370
Miestas: Kaunas, Murava
Stilius: Plentas
Vardas, pavardė: Gintaras
pirma pompa buvo kazkokia BETO is vasares, paprasiau, padave, nupirkau, laike 1 sezona- isluzo apacioj plastmasinis pagrindas. Supykau ant vasare tada kas suda pardavineja ir neispeja perkant.
Dabar naudoju is decatlon 30eur, pilnai metaline, viskas ok. SKS rimtas gamintojas, manau uz tiek turetu viskas buti ok

_________________
Velomanai Team
Plentas, MTB


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Pompa
StandartinėParašytas: 2015-09-28 12:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-03-10 10:27
Pranešimai: 401
Gintaras rašė:
pirma pompa buvo kazkokia BETO is vasares, paprasiau, padave, nupirkau, laike 1 sezona- isluzo apacioj plastmasinis pagrindas. Supykau ant vasare tada kas suda pardavineja ir neispeja perkant.
Dabar naudoju is decatlon 30eur, pilnai metaline, viskas ok. SKS rimtas gamintojas, manau uz tiek turetu viskas buti ok


Mačiau tas beto, patikima nepasirodė... Kažkaip jeigu no name brandas, tai jokios info neradau apie patikimuma. SKS butent works10 modelis turi komentarų, bet sako nepripučia daugiau negu 7.5bar., sunkiai šlanga nusiima tai kžkaip irgi sudvėjojau. nors kainuoja brangiau negu kur Donatas naudoja irgi SKS Kompresor. Čia po to ,,dyzelgato skandalo,, sudvejojau vokiečių kokybe :) nes vokiečių Sigma kompiuteriukai nors ir prašo nemažai. stebūklas tikrai nėra...


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Pompa
StandartinėParašytas: 2015-09-28 12:43 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-10 22:54
Pranešimai: 403
naudoju sita, tik siek tiek senesnio modelio. visos kurios kainavo pigiau, o ju turejau gal keturias neatlaikydavo ne puses sezono, iskaitant ir beto. http://www.rosebikes.co.uk/article/xtre ... aid:195114


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Pompa
StandartinėParašytas: 2015-09-28 13:19 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-09 20:41
Pranešimai: 1370
Miestas: Kaunas, Murava
Stilius: Plentas
Vardas, pavardė: Gintaras
7,5bar yra mazai, reikia bent 9 kad pustu varzyboms.
Man taip atejo i galva palyginus dvi turetas pompas, kad kuo plonesnis vamzdis pompos tuo lengviau daug BAR ipusti, galima i ta demesi atkreipt. ir dar ta srotine BETO sustumus iki galo rankena puciant, kaldavo apacioj i pagrinda, gal uztai ir suluzo, bet su ja tik taip ir eidavo pusti is jegos, nes storas vamzdis ir svorio nepakakdavo kad svelniai sustumt puciant 9bar :)
o dabartine ir plonas vamzdis, ir atmusimas eigos yra vamdzio virsuj, graziai labai kontroliuojamai puciasi.
Perkant gyvai parduotuvej galima pasiciupineti paziureti kaip padaryta. o gal geriausia pabandyti parduotuvej isipusti tiek kiek aprasyme parashyta :D

_________________
Velomanai Team
Plentas, MTB


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Pompa
StandartinėParašytas: 2015-09-28 14:14 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-10 10:47
Pranešimai: 1398
Miestas: Kaunas
Stilius: all round
Vardas, pavardė: Donatas
Aš kai rinkausi savo, tai buvau radęs atsiliepimų, kad pagal kainą nebloga, gal tik rankenos konstrukcija pasirodė nelabai patikima... ar kažkur skaičiau, kad kažkas sulaužė veždamas mašinoj... bet 8 bar įpūst visiškai nesunku, į Gintaro padangas pūčiau 10-11 bar, bet tik vieną kartą :D nepasirodė, kad būtų sunku pompai

P. S. SKS kaip gamintoju buvau suabejojęs, kai per kelias savaites sulaužiau fitneso sparnus (nusipirkau kiniškus ir jie sulauks antros žiemos :D ) bijojau pirkti SKS pompą, bet kaip ir viskas normaliai :)

_________________
Rule #5 .


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Pompa
StandartinėParašytas: 2015-09-28 14:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-03-10 10:27
Pranešimai: 401
d0natas rašė:
Aš kai rinkausi savo, tai buvau radęs atsiliepimų, kad pagal kainą nebloga, gal tik rankenos konstrukcija pasirodė nelabai patikima... ar kažkur skaičiau, kad kažkas sulaužė veždamas mašinoj... bet 8 bar įpūst visiškai nesunku, į Gintaro padangas pūčiau 10-11 bar, bet tik vieną kartą :D nepasirodė, kad būtų sunku pompai

P. S. SKS kaip gamintoju buvau suabejojęs, kai per kelias savaites sulaužiau fitneso sparnus (nusipirkau kiniškus ir jie sulauks antros žiemos :D ) bijojau pirkti SKS pompą, bet kaip ir viskas normaliai :)


Velomanai.lt forume pagrinde visi diskutavo apie rankines pompas. Kelionės metu gal ir gerai tokią turėti, bet kai aplink kauna sukuosi, tai jeigu ir sprogtu padanga greičiausiai veščiausi namo taisyti. O prieš kiekviena trefke norinti palaikyti reikiamus BAR pūsti rankine, tai jau atsiprašant dročinimas :D


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Pompa
StandartinėParašytas: 2015-09-28 16:56 
Atsijungęs
Velomanai Team

Užsiregistravo: 2015-03-09 19:55
Pranešimai: 472
Miestas: Kaunas
Vardas, pavardė: Jonas Zaveckas
Taip, namie reikalinga tikra pompa. Rekomenduoju SKS. Yra velomanijos. Reikia kainos paprasyti normalios (jeigu kartais uzkelta). As tokia turiu, gerai varo. Irmis, man atrodo, irgi tokia pat turi. 10 baru ikala, nors mano bekamerines dabar daugiau 8.5 nenori.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Pompa
StandartinėParašytas: 2016-02-08 10:13 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-09 20:44
Pranešimai: 1784
Miestas: Kaunas
Stilius: Plentas
Vardas, pavardė: Irmantas
vakar nusikabinu nuo plentinuko pompa o ji neprapučia oro,galvoju išardysiu pažiuresiu kas kaip,ogi išardau oten viskas supuvo :(] tai galvoju kaip cia taip?gal kas žinot kaip suremontuot,nes nauja brangi.

_________________
Velomanai Team


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007