Velomanai Team

Dviračių mėgėjų klubo ir varžybų komandos forumas
Dabar yra 2024-03-29 18:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 226 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Treniruočių įvairovė
StandartinėParašytas: 2015-03-13 11:09 
Atsijungęs
Velomanai Team

Užsiregistravo: 2015-03-09 19:55
Pranešimai: 472
Miestas: Kaunas
Vardas, pavardė: Jonas Zaveckas
Gera mintis, beje. Gal suorganizuojam karovniku futbola kada? Su apsaugom ir salmais, be klipsu. Eimis, aisku, gali savo karbonini paimti, kad tvirtuma ismeginti :)

O dėl normalaus jautimosi grupėj tai dalis žmonių niekada ir nesijaus tvirtai kol nepasistumdys. Ir dviračių gi daugelis nedrąsiai važiuoja kol nenusileidžia viena kitą kartą. Reikia vilkui i snukį gerai duoti, kad jo nebebijoti.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Treniruočių įvairovė
StandartinėParašytas: 2015-03-13 13:56 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-09 17:11
Pranešimai: 157
Miestas: Kaunas, Šilainiai
Stilius: Plentas
Vardas, pavardė: Saulius
Čia žinai, kiek tą vilką bepenėtum, pas arklį vis tiek didesnis.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Treniruočių įvairovė
StandartinėParašytas: 2015-03-20 10:03 
Atsijungęs
Velomanai Team

Užsiregistravo: 2015-03-09 19:55
Pranešimai: 472
Miestas: Kaunas
Vardas, pavardė: Jonas Zaveckas
Vakar plente turejo buti treniruote 2 zonoje (cia pagal PM, 7 zonu skaleje). Turbut HRM taip pat butu 'gera' 2 zona (man iki 135 bpm). Vadinasi, 'medium intensity', darbas su aerobine istverme, skirta vystyti baze. Ir tai, salia tempo treniruociu, slenkscio treniruociu, bei pradzioje atsargiu intervalu. Tipo ramios treniruotes. Na turiu pasakyti - yra ka veikti. Tai nera pasivazinejimas, tai yra darbas. Mazdaug kai mes vaziuojam, tai zona 2 buna tiktai vedimo metu. 35-38 kmh lygumoj, kai be vejo. Stai jums ir ramus vaziavimas... Po 3 val tokio darbo jausiesi kazka padribes. Tai 'sorry guys', as jau vaziuosiu kartu su Eimiu, man reikia bazes po pedaliais :). Ne 'race simulation' bet dirbti reikia.


Paskutinį kartą redagavo hansas 2015-03-20 10:33. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Treniruočių įvairovė
StandartinėParašytas: 2015-03-20 10:08 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-09 20:44
Pranešimai: 1784
Miestas: Kaunas
Stilius: Plentas
Vardas, pavardė: Irmantas
Ne nu Jonai,kaip tu prirasai,tai paprasti vadybininkai tokie kaip as,nieko nesupranta ;) cia mazdaug kaip matematikoj du kart du kvadratu ir dar sakni reik istraukt is pi :D ir tada jau mynsiu :D

_________________
Velomanai Team


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Treniruočių įvairovė
StandartinėParašytas: 2015-03-20 10:37 
Atsijungęs
Velomanai Team

Užsiregistravo: 2015-03-09 19:55
Pranešimai: 472
Miestas: Kaunas
Vardas, pavardė: Jonas Zaveckas
irmis rašė:
Ne nu Jonai,kaip tu prirasai,tai paprasti vadybininkai tokie kaip as,nieko nesupranta ;) cia mazdaug kaip matematikoj du kart du kvadratu ir dar sakni reik istraukt is pi :D ir tada jau mynsiu :D


Nu, nezinau net kaip reaguoti... Zodziu sunku yra vaziuoti, jei vaziuoji taip kaip reikia. Ir dar skirtumas tarp kambario salygu ir lauko. Lauke laikas bega greiciau, bet gal del salcio, gal dar del kazko sunkiau yra dirbti taip kaip reikia. Del salcio sunkiau fiziologiskai, ne todel, kad iranga kitaip matuoja darba (yra ten temperaturine kompensacija, atrodo). Ir tikrai pulsas yra totali pieva. Tiek i virsu, tiek i apacia.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Treniruočių įvairovė
StandartinėParašytas: 2015-03-20 12:04 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-10 22:54
Pranešimai: 403
jei turi programa ir nori jos laikytis reikia vaziuoti vienam. as taip darau, tada dirbi pagal save prie nieko nesitaikydamas. kita savaite vaziuoju netoli mazeikiu prie latvijos sienos plento patikrinti. jau turiu 3 dienu marsrutus, tikiuosi oras leis man igyvendinti planus.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Treniruočių įvairovė
StandartinėParašytas: 2015-03-20 15:21 
Atsijungęs
Velomanai Team

Užsiregistravo: 2015-03-09 19:55
Pranešimai: 472
Miestas: Kaunas
Vardas, pavardė: Jonas Zaveckas
Na viskas taip. Bet tos 'lengvesnes', aerobinei istvermei, atlaidesnes grupinio vaziavimo bardakui. Kaip sakoma, du viename. Ir treniruote ir vaziavimo kruvelej nauda. Paprastai tos 'istvermingos' treniruotes derinamos su grupiniu vaziavimu, nes pastarieji vistiek reikalingi o laiko ne fontanai. As tik norejau pasakyti, gal galima (bent jau man) be baimes varyti ta tempa, kaip visada vaziuojam. Ir tai bus bazes kaupimas. Na bent taip teigia prietaisai.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Treniruočių įvairovė
StandartinėParašytas: 2015-03-20 15:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-03-10 10:27
Pranešimai: 401
hansas rašė:
Vakar plente turejo buti treniruote 2 zonoje (cia pagal PM, 7 zonu skaleje). Turbut HRM taip pat butu 'gera' 2 zona (man iki 135 bpm). Vadinasi, 'medium intensity', darbas su aerobine istverme, skirta vystyti baze. Ir tai, salia tempo treniruociu, slenkscio treniruociu, bei pradzioje atsargiu intervalu. Tipo ramios treniruotes. Na turiu pasakyti - yra ka veikti. Tai nera pasivazinejimas, tai yra darbas. Mazdaug kai mes vaziuojam, tai zona 2 buna tiktai vedimo metu. 35-38 kmh lygumoj, kai be vejo. Stai jums ir ramus vaziavimas... Po 3 val tokio darbo jausiesi kazka padribes. Tai 'sorry guys', as jau vaziuosiu kartu su Eimiu, man reikia bazes po pedaliais :). Ne 'race simulation' bet dirbti reikia.


Koks cia pas tave spidometras? Nes arba tu afigenas atletas, arba grybauja Sirdies matuoklis. Tai ant kiek vaziuoji 95proc savo max?;))


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Treniruočių įvairovė
StandartinėParašytas: 2015-03-20 20:03 
Atsijungęs
Velomanai Team

Užsiregistravo: 2015-03-09 19:55
Pranešimai: 472
Miestas: Kaunas
Vardas, pavardė: Jonas Zaveckas
Na, nezinau, ka as ten ne taip parasiau :) Nieko cia afigieno. Ir tai ne 95% pajegumo, o mazdaug 60 ar panasiai - nepamenu.

Zodziu, yra antra zona pagal poweri (PZ2). Jeigu imti pulsa, tai kazkas panasaus apie 130-140 bpm (mano slenkstis mazdaug 164 bpm, tas reiskia, kad Vilniaus TT vaziuoju mazdaug 160-170). Sitoj treniruotej naudojau poweri, antra zona gaunasi 168-228 W intervale (slenkstis mano siuo metu 300W, prie mano mases, visai cherovas). Prie sito, vaziuojant antroj zonoj, gavosi 35-38 kmh (ketvirtadienio oro salygomis). Tai ir viskas. Kai vaziuoji siaip, nepastebi kaip tavo darbas makaluojasi nuo beveik nieko (nuokalnes, ejimas i gala, paplepejimas) iki 'turbo rezimo' (ikalnes). O jei laikyti nuolat kaip reikia, tai jau visai kitas jausmas - nuokalnese suki auksta pavara, ikalnese atleidi labiau nei paprastai. Rezultate, toks nuolatinis darbas gaunasi, lyg ir nesunku, bet po valandos jautiesi gerokai atidirbes. Visai kitaip.
Tas nuovargis padidintas gali jaustis del salcio, speju. Nes kambary sedeti antroj zonoj tai daug lengviau, tik protas hemarojum susrega greitai...


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Treniruočių įvairovė
StandartinėParašytas: 2015-03-20 22:26 
Atsijungęs
Velomanai Team

Užsiregistravo: 2015-03-17 12:44
Pranešimai: 207
Vardas, pavardė: Agne
nu kambaryje gariausias vaistas nuo proto hemarojaus tai serialai :D O jei dar įdomus, tai kazkaip greit laikas prasvilpia.
Mano baze irgi apie 135 turetu buti renkama, bet toks pulsas tik ant rato sedint prie 28-30km/h buna. Tai va ir nezinau kaip man treniruotis. Jei vyruciai spust, tai ir vazineju tarp 145-160, pulsometras jau trecia zona rodo.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 226 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 21 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007