Velomanai Team

Dviračių mėgėjų klubo ir varžybų komandos forumas
Dabar yra 2024-03-29 02:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: velomanai zwift'e
StandartinėParašytas: 2016-04-01 22:19 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-10 10:47
Pranešimai: 1398
Miestas: Kaunas
Stilius: all round
Vardas, pavardė: Donatas
hansas rašė:
Pagal temos pavadinima, Donatai, ar bandei trainerroad.com ?


Nebandžiau... kad ir zwifto programų nebandžiau, neturiu dar tiek patirties su programom... kol kas gan paprastas treniruotes pagal Friel darausi... kiek sėkmingai, čia jau kitas klausimas...

_________________
Rule #5 .


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: velomanai zwift'e
StandartinėParašytas: 2016-04-04 09:15 
Atsijungęs
Velomanai Team

Užsiregistravo: 2015-03-09 19:55
Pranešimai: 472
Miestas: Kaunas
Vardas, pavardė: Jonas Zaveckas
Kai pats daraisi kazkaip ne taip iseina gerai padirbeti. Na nebent, dar nusipaisai ir paskui 'pagal brezinius' grieztai... Nes jeigu planas galvoje, tai tas kazkaip ne taip smagu buna. Nes protas yra slidus zaltys...
As siemet be griezto plano :), pavargau nuo sazines priekaistu, kad ir vel nepavyko planui rasti laiko. Stengiuosi, kad butu malonu. O slenkstis kazkaip net auksciau nei pernai laikosi. Nezinau, kame cia saknys...

Bet va, patrauke mane prie trainerroad, smagesnes ten treniruotes. Nusprendziau praeita savaite grizti prie trainerroad (palikti zwift laizvesnei dienai, kai reikia lengvesnes arba i kalnus) ir nusprendziau kristi i 'build' faze (nes lenktynes jau ant nosies) ir pradeti nuo 'over under' intervalu (turbut zinai, jei Friel seki), nu skanu nesvietiskai (https://www.trainerroad.com/cycling/rid ... thian-peak). Ir po dvieju dienu dar kojos jaucia. Galejo itakoti sestadienio sodo darbai su kopeciu atkarpomis, bet sekmadieni kojos dar buvo smagios.

Sandien reikes butinai gryno oro ikvepti. Man lauke jau plento varzybomis kvepia. Ir as vel dziaugiuosi, kad nusprendziau eiti i B. Treniruotes 2 val yra realu. > 3 valandos per daug optimistiska. A lyga - ne man :) Gal ir B ne man, bet bent jau nesijausiu besipainiojantis daugumai po ratais.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: velomanai zwift'e
StandartinėParašytas: 2016-04-04 10:21 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-10 10:47
Pranešimai: 1398
Miestas: Kaunas
Stilius: all round
Vardas, pavardė: Donatas
Kol kas +/- neblogai sekasi laikytis Friel pasiūlymų, jei galima taip pavadint... Ant popieriuko kol kas pas mane, yra galimybė pačiam zwift'e nusipaišyt, bet vis patingstu tuo užsiimt...

Man jau antra build 1 savaitė, jei šnekėti apie Friel'į, ne už kalnų ir anaerobinės treniruotės, sunku su pulsomačiu bus išsiverst, teks spręst pagal savijautą...

Jonai, bet kaip smagu tokie intervalai, kai pasidaro visiškai nesvarbi supanti aplinka, susiaurėja regos zona :thumbup: :mrgreen:

_________________
Rule #5 .


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: velomanai zwift'e
StandartinėParašytas: 2017-03-24 16:38 
Atsijungęs
Velomanai Team

Užsiregistravo: 2015-03-09 19:55
Pranešimai: 472
Miestas: Kaunas
Vardas, pavardė: Jonas Zaveckas
Tai stai, prisiminiau. Pries savaite pasedejau ant rato Graipeliui. Dar spejau nusifotkinti - pasidariau selfi. Ideciau i FB, bet nusprendziau vengti to jovalo ir trikdzio. Zodziu, buvau as jau po treniruotes, bet ziuriu vaziuoja, davai pasitreniruosiu. 10 min pavaziavau mazoje grupeleje, ant rato pasedejau, priekyje pasimakalavau. Tada privaziavom kalna ir as juos palikau, nes man laikas buvo miegoti.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: velomanai zwift'e
StandartinėParašytas: 2017-03-24 17:59 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-10 22:54
Pranešimai: 403
facebookas sakai blogis, bet dviraciu virtualioje realybeje vazineji su virtualiais draugais :D


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: velomanai zwift'e
StandartinėParašytas: 2017-03-24 23:42 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-09 20:44
Pranešimai: 1784
Miestas: Kaunas
Stilius: Plentas
Vardas, pavardė: Irmantas
Eimantas rašė:
facebookas sakai blogis, bet dviraciu virtualioje realybeje vazineji su virtualiais draugais :D

Dar yra ir moteru guminiu ir alaus nealkoholinio ir cigareciu elektroniniu ir visur tai geris tik fb blogis :D

_________________
Velomanai Team


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: velomanai zwift'e
StandartinėParašytas: 2017-03-25 01:04 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-10 10:47
Pranešimai: 1398
Miestas: Kaunas
Stilius: all round
Vardas, pavardė: Donatas
Kaip seniai buvau įsijungęs zwift'ą... O kaip profų tempas? Šiaip važiavimas buvo, ar kokią treniruotę Graipelis darė?

_________________
Rule #5 .


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: velomanai zwift'e
StandartinėParašytas: 2017-03-26 17:36 
Atsijungęs
Velomanai Team
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-03-09 20:41
Pranešimai: 1370
Miestas: Kaunas, Murava
Stilius: Plentas
Vardas, pavardė: Gintaras
Jonai, nepyk ant to fb. Juk į jį gali idėt savo koją. Gali Froomo. Ar Greipelio. Kaip.ir zwifte gali pasivadimti Lancu nuimti apkrova nuo treniruoklio.ir be PM sukti tipo 400w valandą (ar koks ten limitas). FB yra tiesiog patogesnė programine platforma čatinimui. Forumą pamiršti, pažiūri po savaitės- prirašyta visko be taves. Visa šita socializacija- kaip televizija. Paziuri paskaitai atsibosta- išjungi. Yra kas per rimtai į tai žiūri. O man tai komedija. Naujų laikų televizija.

_________________
Velomanai Team
Plentas, MTB


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: velomanai zwift'e
StandartinėParašytas: 2017-03-27 12:59 
Atsijungęs
Velomanai Team

Užsiregistravo: 2015-03-09 19:55
Pranešimai: 472
Miestas: Kaunas
Vardas, pavardė: Jonas Zaveckas
As nematau cia pykimo ant FB. Tiesiog negerai konkrecius klausimus aprarineti jame. Kaip daugiabucio laiptines skelbimu lenta - kruva makulaturos. Kas raudoniau parasyta - i ten akys ir nukrypsta. Zodziu, klubo planams ar kitokiems klausimams netinka - aktualumas 2/3 valandos. Tai tik ir tiek.

O del Pro Zwift'e, jie ten nesidrasko :). Jus tikslas platforma populiarinti. Tai geriausiu atveju treniruote padaro. Kazkur buvo net buvo grafikas, kada kurie islenda i trasa :) Draskymas vyksta per lenktynes, ir 'believe me', tan yra ka veikti :). Nera vejo ir stumdymosi, bet draftas stipriai jauciamas. Tai vis tuom ir naudojasi. Startai - visiski dugnai 10 min. Jeigu issilaikai priekyje tai po 1 val 130 TSS ir ramus.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007